توسعه آذرخش صنعت آبتین

آبنما خشک موزیکال عسلویه

آبنما خشک از آبنماهای مدرن و به روز دنیاست که علاوه بر داشتن تمامی توانایی های آبنماهای موزیکال به عنوان زمین بازی کودکان و نوجوانان و حتی جوانان در فصول گرم سال می باشد.
در قسمت زیرین آبنما حوضچه ای طراحی شده که آب برگشتی به حوضچه زیرین برگشته و در سطح کار آبی دیده نمی شود به همین دلیل به این نوع آبنما آبنما خشک گفته میشود.
آبنما خشک هارمونیک موزیکال در بیدخون عسلویه قراردارد این آبنما از چهار گروه فرکانسی و رنگی مجزا می باشد. بلندترین ارتفاع آب مربوط به افکت مرکزی می باشد که تا 12 متر ارتفاع گرفته و تمامی ارتفاع ها با سیستم باد سنج قابل کنترل و کاهش می باشد.
این آبنما همانند سایر آبنما هارمونیک موزیکال به چهار روش قابل استفاده می باشد که شامل :
1- حالت موزیکال : در این حالت ما با سرعت فوق العاده فرکانس موزیک را به پمپ ها انتقال داده که آب به صورت اکولایزری با آهنگ به رقص در آمده و شما میتوانید بی نهایت آهنگ را با آبنما امتحان کنید و از حالت موزیکال سیستم لذت ببرید یعنی زمانی که صداهایی با فرکانس بالا داریم ارتفاع آب بیشتری داریم و این حالت که همراه با اجرای آبنما موسیقی در محیط پخش میشود.
2- حالت هارمونیک : در این حالت آبنما تا بی نهایت مرحله قابل ادیت می باشد و شما در هر مرحله ای ادیت میتوانید دستور دهید که کدام گروه با چه ارتفاعی و چه رنگی کار کند و پس از اجرای آخرین مرحله به مرحله ای اول برگشته و این روند به صورت هارمونیک ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانی که دستور توقف داده شود.
چراغها در تمامی مراحل اجرای آبنما به صورت هوشمند در شب روشن خواهند شد که دارای دو مزیت می باشد که یکی سیوینگ انرژی و یکی کارکرد چراغ در هوای سرد و خوب شب می باشد که باعث افزایش طول عمر چراغها می شود.
3- حالت ریتمینگ : در این حالت به هر افکتی می توان ارتفاع آب داد و پس از گذشت زمانی که توسط اپراتور تعیین می شود افکت ها در ارتفاع ثابت قطع و وصل شوند.
4- حالت دستی : در این حالت اپراتور میتواند اجرای هارمونیک موزیکال و ریتمینگ را متوقف کند و در قسمت تنظیمات سیستم از حالت دستی افکت ها را روشن کند و در هر ارتفاعی که خواست آنها را با هر رنگی تنظیم کند.
از حالت دستی برای تنظیم نازل نیز استفاده میشود
در حالت هارمونیک و ریتمینگ بیشتر به عنوان زمین بازی بچه ها استفاده می شود.

#آبنما #آبنمای خشک #آبنمای کف خشک #مجری آبنما #طراح آبنما #سازنده آبنما #آبنمای موزیکال #آبنما موزیکال #نازل آبنما #نازل #چراغ آبنما #فروش آبنما #قیمت آبنما #آب و نور #قیمت آبنمای موزیکال #آبنما ریتمینگ #آبنما زیر سطحی #آبنمای هارمونیک موزیکال #Fountain #Dry Fountain #Musical Fountain #water and light

فیلم آبنما خشک موزیکال عسلویه
فیلم آبنما خشک موزیکال عسلویه
فیلم آبنما خشک موزیکال عسلویه

آبنما خشک موزیکال عسلویه

آبنما خشک موزیکال عسلویه
آبنما خشک موزیکال عسلویه
آبنما خشک موزیکال عسلویه
آبنما خشک موزیکال عسلویه