توسعه آذرخش صنعت آبتین

آبنما موزیکال رباط کریم

آبنمای هارمونیک موزیکال رباط کریم تهران:

آبنمای هارمونیک موزیکال رباط کریم تهران از چهار افکت زیبا که شامل افکت مرکزی، شیربرقی، جمع شونده و جت لاین استفاده شده است که هرکدام گروه فرکانسی و رنگی مجزا می باشد.
در این آبنمای میدانی زیبا از چهارگروه چراغ استفاده شده سه گروه به صورت قرمز-سبز و آبی و یک گروه بارنگهای سفید و زرد و آبی می باشد که در شب جلوه بسیار زیبایی با ترکیب این رنگها به خود می گیرند.
این آبنما هارمونیک موزیکال به چهار روش قابل بهره برداری می باشد:
1- حالت موزیکال : در این حالت ما با سرعت فوق العاده فرکانس موزیک را به پمپ ها انتقال داده که آب به صورت اکولایزری با آهنگ به رقص در آمده و شما میتوانید بی نهایت آهنگ را با آبنما امتحان کنید و از حالت موزیکال سیستم لذت ببرید یعنی زمانی که صداهایی با فرکانس بالا داریم ارتفاع آب بیشتری داریم و این حالت که همراه با اجرای آبنما موسیقی در محیط پخش میشود.
2- حالت هارمونیک : در این حالت آبنما تا بی نهایت مرحله قابل ادیت می باشد و شما در هر مرحله ای ادیت میتوانید دستور دهید که کدام گروه با چه ارتفاعی و چه رنگی کار کند و پس از اجرای آخرین مرحله به مرحله ای اول برگشته و این روند به صورت هارمونیک ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانی که دستور توقف داده شود. چراغها در تمامی مراحل اجرای آبنما به صورت هوشمند در شب روشن خواهند شد که دارای دو مزیت می باشد که یکی سیوینگ انرژی و یکی کارکرد چراغ در هوای سرد و خوب شب می باشد که باعث افزایش طول عمر چراغها می شود.
3- حالت ریتمینگ : در این حالت به هر افکتی می توان ارتفاع آب داد و پس از گذشت زمانی که توسط اپراتور تعیین می شود افکت ها در ارتفاع ثابت قطع و وصل شوند.
4- حالت دستی : در این حالت اپراتور میتواند اجرای هارمونیک موزیکال و ریتمینگ را متوقف کند و در قسمت تنظیمات سیستم از حالت دستی افکت ها را روشن کند و در هر ارتفاعی که خواست آنها را با هر رنگی تنظیم کند.
از حالت دستی برای تنظیم نازل نیز استفاده میشود.
آبنما هارمونیک موزیکال رباط کریم تهران در اواخر مرداد ماه سال 1397 افتتاح و به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است که کاربری این نوع آبنما بسیار ساده بوده و بدون نیاز به اپراتور و تعمیر و نگهداری می باشد.
musical_fauntin fountain water and light

فیلم آبنمای موزیکال رباط کریم

پروژه آبنما موزیکال رباط کریم

آبنما هارمونیک رباط کریم
آبنما هارمونیک رباط کریم
آبنما هارمونیک رباط کریم
آبنما هارمونیک رباط کریم
آبنما هارمونیک رباط کریم
آبنما هارمونیک رباط کریم