توسعه آذرخش صنعت آبتین

آبنما قلزن تخت جمشید شاندیز مشهد

آبنماهای مجموعه تخت جمشید
در این مجموعه 3 فاز جداگانه آبنما که شامل آبنما دکوراتیو ،کلاسیک و هارمونیک کار شده است و در فاز بعدی آبنما موزیکال نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد
بر اساس نیاز طراحان در محترم در روف گاردن این مجموعه از آبنماهایدکوراتیو استفاده کرده ایم که شامل پرده آب ریزشی بر روی بلورهای درخشان می باشد که در شب با نورپردازی جلوه بسیار زیباییی به خود می گیرد و گویی نوعی جادوی نور در آب احساس می شود .
در محوطه این مجموعه دو نوع آبنما کلاسیک و هارمونیک داریم که در آبنمای کلاسیک آن از آب و نور آتش برای جذب بینندگان استفاده کرده ایم طراحی این آبنما به گونه ای است که 5 عدد قلزن با نورپردازی مولتی کالر زرد با ارتفاع ثابت کار می کند و دو عدد گلدان به سبک دوره هخامنشی وجود دارد که آب و آتش به صورت همزمان از دهانه گلدان خارج میشود.
آبنما هارمونیک این مجموعه شامل دو افکت دم طاووس و چهار و چهار افکت کوه می باشد که به صورت فرکانسی و مولتی کالر هفت رنگ می باشد که هر کدام گروه فرکانسی و رنگی جداگانه دارد و بی نهایت نوع حرکت و نورپردازی می تون برای آن طراحی نمود.
بی شک مجموعه تخت جمشید شاندیز مشهد با توجه به طراحی سنتی و خاص و وجود انواع آبنماهای موزیکال و هارمونیک به یکی از نقاط گردشگری مشهد مقدس تبدیل خواهد شد.

فیلم پروژه آبنما قلزن تخت جمشید شاندیز

آبنما قلزن تخت جمشید شاندیز مشهد

آبنما قلزن تخت جمشید شاندیز مشهد
آبنما قلزن تخت جمشید شاندیز مشهد