توسعه آذرخش صنعت آبتین

آبنمای ریتمیک (هارمونیک) قصر مهرگان شاندیز مشهد

آبنمای هارمونیک قصر مهرگان مشهد که در تابستان 1394 به بهره برداری رسید بزرگترین آبنمای آن دوره محسوب می شد. این آبنما پس ازبرگزاری مناقصه داخلی و موفقیت در آن و پس از بررسی چندین طرح مختلف آبنما توسط شرکت آبنما موزیکال به انجام رسید. آبنما هارمونیک قصر مهرگان شاندیز بدلیل طراحی و اجرای فضای سبز اطراف آبنما و طراحی اصولی و مهندسی خود آبنما که توسط شرکت آبنما موزیکال به انجام رسیده،زیبایی دوچندان را به خود مجموعه و محیط اطراف آن بخشیده است. کلیه متعلقات این آبنمای زیبا که شامل چراغها،نازلها،پمپ ها،لوله هاو... می باشد به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند به آبنما این اجازه را می دهند که در کلیه فصول سرد و گرم سال بدون هیچگونه مشکلی فعال بوده و به کار خود ادامه دهند. در این آبنمای زیبااز کفکش های 3فاز جهت پمپاژآب استفاده شده است و کل سیستم این آبنما مجهز به فیلتراسیون شنی می باشد که در موتورخانه،کنار حوض تعبیه شده اند. در این آبنما بدلیل نیاز به سرعت بالا از پورت RS232 استفاده شده است تا بتوانیم در آینده بیت های موسیقی را درحال موزیکال شکسته و آهنگ با هماهنگی بیشتری با آب به رقص درآمده و جلوه نمایی کند. این آبنما فقط با نصب برد تخصصی طراحی شده توسط آبنما موزیکال و همچنین نصب سیستم صوتی ویژه آبنماهای موزیکال قابلیت تبدیل شدن به آبنمای موزیکال را دارا می باشد.

مشخصات:

  • این پروژه شامل 11 افکت آبنمایی و 15 گروه رنگی RGB می باشد. در این آبنما از 110 عدد چراغ و 168 عدد نازل استفاده شده است.
  • در این آبنما از افکت هایی چون :
    Center- Flower- Fog-Peacoak-Mountain-Water Screen-Water Cartain- Foam-Collection-Cluster استفاده شده است که بلندترین افکت آن Center به ارتفاع 13 متر می باشد.
  • در این آبنما سعی شده تا از چیدمان افکتهای مختلف کنار هم خروجی منحصر به فرد و مخصوصی ایجاد شود تا بیننده از تماشای آن خسته نشود.
  • سیستم کنترلی این آبنما، سیستم خاص و منحصر به فردی است که توسط مهندسین فنی این شرکت طراحی و نوشته شده و در آن سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود. مشتریان عزیز می توانند به راحتی و به صورت 100% آبنما و تک تک افکت های آن را کنترل کنند.
مشاهده فیلم آبنمای ریتمیک (هارمونیک) قصر مهرگان شاندیز مشهد در آپارات

تصاویری از آبنمای ریتمیک (هارمونیک) قصر مهرگان شاندیز مشهد

  <b>آبنما</b>ی ریتمیک (هارمونیک) قصر مهرگان شاندیز مشهد
  <b>آبنما</b>ی ریتمیک (هارمونیک) قصر مهرگان شاندیز مشهد