توسعه آذرخش صنعت آبتین

نصب و راه اندازی آبنما موزیکال بالرین هایپرسان تهران با همکاری گروه فنی این شرکت

نصب و راه اندازی آبنما موزیکال بالرین هایپرسان تهران با همکاری گروه فنی این شرکت درابتدا جهت آشنایی تئوریک با آبنما بالرین تعریفی از آبنما بالرین خدمت شما ارائه می کنیم: آبنما بالرین به آبنمایی گفته می شود که بتوان در آن هر گروه افکت خطی دیوار آب را به تنهایی کنترل کرده، با آب اشکالی از قبیل کوه،کوه برعکس،موج مکزیکی،موج سینوسی و... ایجاد کرد. آبنما بالرین تهران با همکاری گروه فنی این شرکت به بهره برداری رسیده است. این آبنما شامل ده گروه فرکانسی و رنگی مجزا است وهر گروه شامل 22عدد نازل و 11 عدد چراغ می باشد.این پروژه به صورت هارمونیک و موزیکال طراحی شده است که می توان آن را به 4 روش مختلف زیر براحتی برنامه ریزی و استفاده کرد:
1)حالت دستی: در این حالت هر افکتی را می توانیم در هر ارتفاعی که مدنظرمان می باشد تنظیم کرده و به آن رنگ دهیم.لازم به ذکر است که چراغ ها 7رنگ یا همان RGB است.
2)حالت هارمونیک:در این حالت ابتدا چند حالت سینوسی،مارش،موج مکزیکی و... که داخل نرم افزار تعریف شده است را انتخاب کرده و اجرای برنامه را می زنیم. نتیجه این کار به این شکل خواهد بود که آبنما به صورت هارمونیک ارتفاع آب را کم و زیاد کرده و طبق تعریف نرم افزار،رنگ بندی چراغ ها شروع به تغییر می کند.
3)حالت موزیک آنلاین: از قسمت موزیک آنلاین برنامه،آهنگ موردنظر خود را انتخاب کرده و اجرای برنامه را می زنیم. خروجی آن بدین شکل می باشد که ارتفاع آب هماهنگ با شدت فرکانس های موزیک کم و زیاد می شود و حالت اکولایزری به خود میگیرد.
4)حالت کارگردانی:از قسمت کارگردانی نرم افزار آبنما حالت ادیت آهنگ را انتخاب می کنیم و تغییرات لازم را با توجه به آهنگ و افکت های موجود اعمال کرده و در کتابخانه نرم افزار آبنما ذخیره می کنیم. اکنون آهنگ مورد نظر با آبنما ادیت شده قابل اجرا می باشد به گونه ای که همراه با پخش موسیقی آبنما نیز طبق فرمان ادیت ما شروع به کار کند. مشاهده می کنید که می توانید به کمک نرم افزار تخصصی طراحی شده توسط آبنما موزیکال براحتی آبنما مورد نظر خود را با توجه به شرایط و موسیقی مورد نظر خود ایجاد کرده و از دیدن آن لذت ببرید.

مشخصات:

  • این آبنما از آبنماهای بیرون محسوب می شود که در آن، ده ردیف خطی نازل تکزن داریم که تشکیل یک بالرین را می دهند‌.
  • این آبنما علاوه بر حالت کارگردانی به صورت موزیک آنلاین نیزقابلیت اجرا دارد.
  • این آبنما که مربوط به نیروی انتظامی می باشد، واقع در فداییان جنوب تهران در مجموعه هایپرسان قرار دارد.
فیلم آبنمای موزیکال بالرین هایپرسان تهران

تصاویری از آبنمای موزیکال بالرین هایپرسان تهران

آبنمای موزیکال بالرین هایپرسان تهران
آبنمای موزیکال بالرین هایپرسان تهران